اخبار روز

همسر زنده یاد حجازی: تاج با اتومبیل خودش ناصر را به بیمارستان می برد – تاجر ونیز

 • همسر زنده یاد حجازی: تاج با اتومبیل خودش ناصر را به بیمارستان می برد – تاجر ونیز

  بهناز شفیعی در گفت و گویی درباره اظهارات امروز مهدی تاج رئیس فدراسیون پیرامون زنده یاد ناصر حجازی در برنامه ورزشگاه اظهار داشت: امروز از ابراز لطف رئیس فدراسیون به همسرم مطلع شدم و از این طریق وظیفه خودم می دانم از او تشکر کنم. واقعیت این است که رابطه ناصر با تاج به بیش از ۳۰ سال پیش باز می گردد. یادم هست ایشان نخستین فردی بود که پس از بازگشت همسرم به ایران سراغ او آمد.

  وی ادامه داد: همکاری میان مهدی تاج و ناصر حجازی در سال های بعدتر در ذوب آهن هم ادامه یافت. در مسابقات آغازین ذوب آهن نتایج ضعیفی گرفت و یادم هست ناصر تعریف کرد که روزی آقای تاج به تمرین آمده و در جمع بازیکنان عنوان کرده که هر نتیجه ای گرفته شود ماندنی است. اینچنین تیم در بازی های بعدی اعتماد به نفس گرفت و نتایج خوبی کسب کرد.

  شفیعی افزود: در زمان بیماری همسرم هم تاج پیش قدم بود و چند بار شخصا به منزل ما آمد و ناصر را برای گرفتن عکس از ریه اش به بیمارستان برد. او شخصیت بامعرفتی دارد و در میان خانواده ما و به ویژه ناصر خان و بنده مورد احترام فراوان است.

  وی همچنین از برگزاری دوازدهمین سالگرد درگذشت ناصر حجازی در ساعت ۱۱ روز پنجشنبه ۴ خرداد ماه ۱۴۰۲ و در قطعه نام آوران خبر داد.

  258 258

  کد خبر 1767953

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا