اخبار روز

وام فوری ۵۰۰ میلیون تومانی دولت برای همه مردم با اقساط بلند مدت ۵ ساله – تاجر ونیز

 • وام فوری ۵۰۰ میلیون تومانی دولت برای همه مردم با اقساط بلند مدت ۵ ساله – تاجر ونیز

  ه گزارش سلام نو به نقل از رده ،این وام ۵۰۰ میلیون تومانی تحت عنوان طرح «شایان» به افراد واجد شرایط اعطا می‌شود. اشخاصی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند باید حداقل ۱۵ میلیون تومان در حساب خود نگهداری کنند. ضمانت اصلی برای دریافت این وام داشتن ضامن رسمی و اعتبار شغلی است. نرخ سود این طرح برحسب ضریب برابری تسهیلات و مدت ماندگاری تعیین شده و بین ۱۸ تا ۲۳ درصد قرار می‌گیرد. مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز متفاوت بوده و بین حداقل ۱۲ ماه تا حداکثر ۶۰ ماه است. لازم به ذکر است که مشتریان حقوقی بانک ملت نیز امکان درخواست تسهیلات مذکور را دارند، منتهی سقف این وام برای آن‌ها حداکثر به ۲۰۰ میلیون تومان می‌رسد. این مطلب توسط تحریریه کاماپرس تهیه و منتشر شده است.

  با در نظر داشتن مبلغ وام، بیشترین نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط ۱۲ میلیون و ۶۹۶ هزار و ۷۱۴ تومان است. کل سود تسهیلات به ۲۶۱ میلیون و ۸۰۲ هزار و ۸۲۳ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۷۶۳ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۲۳ تومان اعلام شده است.

  بانک ملت تحت چه شرایطی وام ۵۰۰ میلیون تومانی را پرداخت می‌کند؟

  بانک ملت این تسهیلات را در صورت احراز اهلیت، ظرفیت اعتباری مناسب و سایر شرایط مورد نیاز به مشتریان واجد شرایط پرداخت می‌کند. وام گیرندگان این امکان را دارند تا علاوه بر مراجعه حضوری به شعب بانک، از طریق سامانه بانکداری اینترنتی، همراه پلاس، خودپرداز، تلفن بانک، خود دریافت، بستام ملت و نرم افزار سکه نسبت به پرداخت اقساط خود اقدام کنند.

  وام فوری 300 میلیونی بانک ملی بدون ضامن | متقاضیان یک روزه وام فوری با سود 4 درصد بگیرید

  وام فوری دولت آغاز شده و متقاضیان می‌توانند هرچه زود تر برای ثبت‌نام اقدام کنند.

  وام فوری هر بانک با بقیه بانک ها متفاوت است‌. واریز وام فوری در مهر ماه به مردم به اوج خود رسید. خبرهای خوشی درخصوص پرداخت وام فوری بحساب یارانه بگیران به گوش می رسد. وام فوری این بانک شرایط عالی دارد که می‌توانید استفاده کنید. در ادامه به بررسی پرداخت وام فوری می‌پردازیم.

  در طرح نهال طرح افراد دارای حساب قرض‌الحسنه در نزد بانک ملی می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان اقدام کنند. این تسهیلات بدون سود و دارای ۴ درصد کارمزد است و شخص وام گیرنده نباید به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی باشد. متقاضیان از طریق سامانه بام نیز می‌توانند با افتتاح حساب و کلیک بر روی گزینه حساب قرض‌الحسنه نهال ملی، نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند.

  شرکت

  بانک ملی

  نام وام

  نهال ملی

  سود

  ۴ %

  این تسهیلات قرض‌الحسنه است

  سقف وام

  ۳۰۰ میلیون تومان

  نوع ضمانت

  ضامن رسمی

  نیاز به سپرده

  حساب سپرده لازم

  قرض الحسنه

  مسدودی سپرده

  حداکثر زمان بازپرداخت

  ۶۰ ماه

  قسط وام

  ۵,۵۲۴,۹۵۷ تومان

  کل سود وام

  ۳۱,۴۹۷,۳۹۷ تومان

  مجموع رقم وام و سود

  ۳۳۱,۵۴۷,۳۹۷ تومان

  سپرده جداگانه

  هزینه‌های جانبی

  ۱۰۰ هزار تومان شامل: تشکیل پرونده و اعتبارسنجی

  شرایط و مقررات

  وام گیرنده به بانک بدهکار یا دارای چک برگشتی نباشد

  وام طرح مهربانی

  طرح‌ مهربانی از جمله طرح‌های جدید اعطای وام قرض الحسنه در بانک ملی ایران است که مشتریان و متقاضیان وام می توانند تا سقف سه میلیارد ریال وام دریافت کنند.

  در این طرح پرداخت وام قرض الحسنه بانک ملی ایران با عنوان طرح «مهربانی ملی» متقاضیان می‌توانند با افتتاح حساب قرض‌الحسنه در این بانک تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان (سه میلیارد ریال) وام دریافت کنند.

  به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در طرح مهربانی ملی هر یک از متقاضیان و واجدین شرایط دریافت وام، با افتتاح حساب قرض‌الحسنه(اشخاص حقیقی و حقوقی) به صورت حضوری و غیر حضوری (در سامانه بام) و ارائه یک ضامن، وام خود را دریافت کنند.

  شرایط ثبت‌نام وام فوری

  این طرح امتیازی است و مشتریان براساس مبلغی که از یک ماه تا ۱۲ ماه سپرده گذاری کرده اند امکان دریافت این وام را با کارمزد ۴ درصد و با بازپرداخت ۶ تا ۶۰ ماه را دارند.

  لازم به ذکر است، متقاضیان این وام با مراجعه به هریک از شعب بانک ملی ایران به صورت حضوری و یا با وارد شدن به سامانه بام به صورت غیر حضوری (قسمت خدمات حساب – افتتاح حساب – نوع حساب (قرض الحسنه / مهربانی) افتتاح حساب نموده و از مزایای این طرح بهرمند شوند.

  تمام کارمندان و بازنشستگان بانک رفاه کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی که برای خرید کالاها کمبود نقدینگی دارند می‌توانند از طرح تسهیلاتی «رفاه کالا» این مجموعه استفاده کنند. سقف این وام فوری ۱۰۰ میلیون تومان بوده و در قالب کارت اعتباری اعطا می‌شود.

  وام فوری هر بانک با بقیه بانک ها متفاوت است‌. واریز وام فوری در مهر ماه به مردم به اوج خود رسید. خبرهای خوشی درخصوص پرداخت وام فوری بحساب یارانه بگیران به گوش می رسد. وام فوری این بانک شرایط عالی دارد که می‌توانید استفاده کنید. در ادامه به بررسی پرداخت وام فوری می‌پردازیم.

  تمام کارمندان و بازنشستگان بانک رفاه کارگران و مستمری بگیران تامین اجتماعی که برای خرید کالاها کمبود نقدینگی دارند می‌توانند از طرح تسهیلاتی «رفاه کالا» این مجموعه استفاده کنند. سقف این وام ۱۰۰ میلیون تومان بوده و در قالب کارت اعتباری اعطا می‌شود.

  به نقل از رده، اشخاصی که مایل به دریافت وام ۱۰۰ میلیون تومانی خرید کالای بانک رفاه هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پرداخت کرده و فیش حقوقی خود را به مسئول تسهیلات ارائه بدهند. ضمانت اصلی برای دریافت این تسهیلات ارائه فیش حقوقی است. حقوق متقاضی باید به اندازه‌ای باشد که ۶۰ درصد مبلغ وام را پوشش دهد. گذشته از این، متقاضیان باید ضامن نیز داشته باشند و به بانک ارائه بدهند. سود این تسهیلات ۱۵ درصد است و مبلغ اقساط طی حداکثر ۶۰ ماه به صورت خودکار از حساب وام گیرنده کسر می‌شود.

  متقاضیان باید به این مورد دقت کنند که با وام دریافتی تنها امکان خرید کالاها و محصولات مختلف از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک رفاه را دارند و از وجه کارت اعتباری نمی‌توانند برای مورد دیگری استفاده کنند. افراد به منظور آگاهی از لیست فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک رفاه می‌توانند به سایت این مجموعه مراجعه کنند.

  هدف بانک رفاه از ارائه وام فوری چیست؟

  مبلغ اقساط با توجه به سقف میزان وام، مدت زمان بازپرداخت و نرخ سود، ۲ میلیون و ۳۷۸ هزار و ۹۹۳ تومان است. کل سود تسهیلات به ۴۲ میلیون و ۷۳۹ هزار و ۵۸۱ تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز ۱۴۳ میلیون و ۷۹۹ هزار و ۵۸۱ تومان است.

  بانک رفاه با ارائه این طرح تسهیلاتی به دنبال حمایت از مشتریان و شرکت‌های تولیدی و توزیع کننده کالاها و محصولات داخلی است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا