اخبار روز

قاتل جوانی که تا صبح کنار مقتول خوابید + جزئیات – تاجر ونیز

 • قاتل جوانی که تا صبح کنار مقتول خوابید + جزئیات – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از رکنا، صبح روز ۴آبان ماه سال ۱۳۹۸ خبر مرگ مشکوک مرد میانسالی توسط خانواده اش به پلیس گزارش شد و ماموران بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

  پس از بررسی های ابتدایی مشخص شد این مرد چندین ساعت قبل از پیدا شدن جسدش به کام مرگ فرو رفته است و بر همین اساس گزارش این خبر به بازپرس ویژه قتل تهران رسید.

  بازپرس ویژه قتل در تحقیقات اولیه با ردیابی تماس های تلفن همراه قربانی موفق به شناسایی یک مرد به نام علی می شوند که گویا از دوستان قدیمی او بوده و پس از بازداشت او به قتل دوستش اعتراف می کند.

  متهم به بازپرس پرونده گفته بود: شب قبل از مرگ رضا او مرا برای شام به خانه اش دعوت کرد، با هم مواد مصرف کردیم و غذا خوردیم پس از خوردن شام وقتی مشغول تماشای تلویزیون بودیم او به عموی من فحاشی کرد من هم عصبانی شدم و با او درگیر شدم وقتی به خودم آمدم متوجه شدم او نفس نمی کشد اما اصلا فکر نمی کردم که مرده باشد برای همین او را روی تخت خوابش بردم و خودم هم تا صبح خوابیدم.

  صبح وقتی از خواب بیدار شدم متوجه شدم رنگ صورت رضا زرد شده تعجب کردم وقتی بیشتر نگاهش کردم فهمیدم اصلا نفس
  نمی کشد من هم ترسیدم موبایلش را برداشتم به آخرین شماره تماسی که به او زنگ زده بود تماس گرفتم و گفتم حال علی بد است خودتان را به خانه اش برسانید.

  بعد موبایل و یک سری از وسایل خانه اش را برداشتم و از آنجا خارج شدم و فراری بودم تا اینکه پلیس مرا دستگیر کرد.

  پزشکی قانونی در ادامه علت اصلی مرگ را خفگی به دنبال فشار عناصر حیاتی گردن با استفاده از جسم رشته ای اعلام کرد.

  در ادامه متهم به جرم قتل عمد یک مرد مسلمان به قصاص و سرقت از منزل به ۳ سال حبس تعزیری، ۷۴ ضربه شلاق محکوم شد و حکم نهایی در دیوانعالی کشور مورد تایید قرار گرفت و مرد جوان در لیست اعدامی ها بود تا اینکه صبح امروز قاتل جوان برای اجرای حکم قصاص پای چوبه دار رفت و در لحظات آخر تیم صلح و سازش دادسرای امور جنایی تهران با صحبت با خانواده مقتول موفق به گرفتن رضایت اولیای دم برای بخشش مرد اعدامی شدند.

  بنا بر این گزارش، خواهر و برادرهای قربانی جنایت در اقدامی بزرگ و خداپسندانه با تلاش تیم صلح و سازش دادسرای ناحیه ۲۹ تهران قاتل برادرشان را بخشیدند .

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا