اخبار روز

سورپرایز آخر هفته ای فرهنگیان | صدور حکم رتبه بندی ۷۰ هزار معلم – تاجر ونیز

 • سورپرایز آخر هفته ای فرهنگیان | صدور حکم رتبه بندی ۷۰ هزار معلم – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز؛ رضامراد صحرایی در پایان جلسه امروز هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره امکانات آموزشی در استان سیستان و بلوچستان، اظهار کرد: موضوع محرومیت زدایی و گسترش عدالت آموزشی در دستور کار وزارت آموزش و پرورش این دولت قرار دارد. ما توانسیتم ۱۰۰ مدرسه کانکسی را با مدارس جدید جایگزین کنیم. از سویی باید به رفع مشکل کمبود معلم فکر کنیم که این کمبود زیاد است و همچنین باید به تقویت مدارس دولتی توجه کنیم. طرحی زیر نظر معاون اول رئیس جمهور ویژه استان اجرا می شود کار مشترک ما و ستاد اجرایی فرمان امام است تا مشکلات مدارس روستایی و عشایری رفع شود.

  وی همچنین با بیان اینکه فرایند رتبه بندی معلمان شروع شده است، تصریح کرد: صدور رتبه‌هایی که در اختیار شهرستان و مناطق است شروع شده است تا شب گذشته حدود ۷۰ هزار مورد صادر شده است و این روند ادامه می یابد.

  صحرایی در پایان گفت: گزارش اجرایی مصوبه برگزاری کنکور در شورای عالی انقلاب فرهنگی ارائه شد که این مصوبه خیلی خوب اجرا شده است. در سال آینده و سال بعد امتحانات پایه دهم و یازدهم به صورت نهایی برگزار می‌شود. در سال ۱۴۰۳ سابقه تحصیلی سه پایه تحصیلی تاثیر خواهند داشت.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا