اخبار روز

هوای این استان از فردا برفی می‌شود – تاجر ونیز

 • هوای این استان از فردا برفی می‌شود – تاجر ونیز

  مدیرکل هواشناسی استان زنجان به ادامه وضعیت جوی تا عصر جمعه اشاره کرد و گفت: با تقویت سامانه از امشب تا فرداشب، شاهد بارش برف و احتمال کولاک در گردنه‌ها، به ویژه در نیمه جنوبی استان خواهیم بود.

  به گزارش تاجر ونیز محمدرضا رحمن‌نیا، مدیرکل هواشناسی استان زنجان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با بیان اینکه بر اساس بررسی نقشه‌های هواشناسی، هوای استان تا عصر جمعه غالبا ابری همراه با سرمای هوا و گاهی بارش برف خواهد بود، اظهار کرد: با تقویت سامانه از امشب تا فردا شب، شاهد بارش برف و احتمال کولاک در گردنه‌ها، به ویژه در نیمه جنوبی استان خواهیم بود.
  مدیرکل هواشناسی استان زنجان به صدور هشدار هواشناسی سطح نارنجی اشاره و تصریح کرد: با خروج این سامانه بارشی از جو منطقه، در روزهای شنبه و یکشنبه دمای کمینه کاهش بیشتری خواهد یافت و شاهد یخ‌بندان در اغلب مناطق استان خواهیم بود.
  وی به گزارش بارش‌های 24 ساعت گذشته برحسب میلیمتر اشاره کرد و گفت: بیشترین بارش این بازه زمانی با ۷.۳، ۶.۳ و ۶.۱ میلی‌متر به ترتیب در گرماب، خدابنده و سلطانیه ثبت شده است.
  رحمن‌نیا ادامه داد: داده‌های ایستگاه‌های هواشناسی استان زنجان  در 24 ساعت گذشته نشان می‌دهد که خیرآباد با 4.5- درجه سلسیوس سردترین و زرین رود با 6.9 درجه سلسیوس، گرم‌ترین ایستگاه‌های هواشناسی استان بوده‌اند.
  پایان پیام/۷۳۰۰۴

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا