اخبار روز

این قاتل روانی پس از قتل، مقتول را می خورد + فیلم – تاجر ونیز

 • این قاتل روانی پس از قتل، مقتول را می خورد + فیلم – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز، قاتلی که قربانیانش را می خورد جفری دامر نام داشت. قاتلی که قربانیانش را می خورد متولد۲۱ می ۱۹۶۰ – درگذشتهٔ در ۲۸ نوامبر ۱۹۹۴یک آدم‌کشی زنجیره‌ای اهل آمریکا بود. والدین قاتلی که قربانیانش را می خورد از بنیادگرایان مسیحی بودند. والدین جفری زمانیکه او ۱۸ سال داشت، پس از سالها درگیری از هم جدا شدند. قاتلی که قربانیانش را می خورد قتل‌های خود را در ویسکانسین مرتکب شد، ولی خانه‌ی دوران کودکی‌اش نخستین مکانی است که راز جنایت او را در سینه دارد. جفری دامر؛ قاتل زنجیره ای که قربانیانش را می‌خورد! جفری دامر، قاتل سریالی امریکا، سوراخ هایی در جمجمه قربانیانش حفر می کرد و اسید را روی مغز آنها می ریخت تا آنها را برده زامبی خود کند.

  قاتلی که قربانیانش را می خورد

  دامر و خانواده‌اش در سال ۱۹۶۸ به این خانه نقل مکان کردند؛ زمانی که او تنها هشت سال داشت. درست ده سال بعد، این خانه شاهد اولین جنایت او بود. خانه‌ای که اگر از بیرون به آن بنگریم، شاید حتی تصور چنین موضوعی نیز برایمان دشوار و غیرقابل هضم باشد.

  جفری دامر؛ قاتل زنجیره ای که قربانیانش را می‌خورد! جفری دامر، قاتل سریالی امریکا، سوراخ هایی در جمجمه قربانیانش حفر می کرد و اسید را روی مغز آنها می ریخت تا آنها را برده زامبی خود کند.

  ماجرای زندگی هولناک قاتلی که قربانیانش را می خورد را در این ویدئو تماشا کنید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا