اخبار روز

علت اصلی حادثه امروز در گرگان مشخص شد – تاجر ونیز

 • علت اصلی حادثه امروز در گرگان مشخص شد – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از ایرنا، حیدر آسیابی روز یکشنبه اظهار کرد: پس از شنیده شدن صدای انفجاری که در آسمان شهر گرگان اتفاق افتاد و مردم هم متوجه آن شدند، به همراه دادستان مرکز استان و دادستان نظامی استان در محل حضور یافتیم و از چند نقطه‌ای که حادثه رخ داده بود، بازدید کردیم.

  وی با بیان این که ۲ نقطه حادثه‌دیده در بخش مسکونی بوده است، گفت: به یک واحد آپارتمان خسارت جزئی وارد شده است و خوشبختانه تاکنون تلفات جانی آنچنانی نداشتیم.

  وی افزود: در این حادثه چهار نفر از شهروندان مصدوم شدند که جراحت آنان جزئی بوده و مداوا شده‌اند.

  وی با اشاره به اظهارات سخنگوی وزارت وفاع گفت: وزارت دفاع مسوولیت این حادثه را برعهده گرفته و اعلام کرده که در پی انجام یک عملیات موشکی این حادثه رخ داده و به‌صراحت بر جبران خسارت‌ها تاکید کرده است.

  آسیابی اضافه کرد: در جلسه شورای تامین استان نیز بر برآورد و جبران سریع خسارت‌های وارده تاکید شد. در مناطقی که تامین آب، برق و گاز با اختلال مواجه شده، دستور اکید براین بوده که انشعابات به‌سرعت برقرار شود.

  وی با بیان این که در حال حاضر شهر گرگان وضعیت عادی دارد، از همه شهروندان خواست همانطور که در بیانیه وزارت دفاع آمده است اگر قطعاتی از این موشک را مشاهده کردند با توجه به خطرات احتمالی که می‌تواند در پی داشته باشد، از دست زدن به آن خودداری کرده و سریعاً به دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی گزارش دهند.

  ربیس کل دادگستری گلستان با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای حادثه صبح امروز اظهارکرد: بعد از اظهارات سخنگوی وزارت دفاع، دستور تشکیل پرونده در دادسرای نظامی استان را دادیم تا هم به خسارت‌های مادی و هم جراحت‌های جزئی که به برخی شهروندان وارد شده است، رسیدگی شود.

  وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خسارت‌های حادثه امروز جزئی است قبل از اینکه وزارت دفاع بخواهد نسبت به جبران آن اقدام کند، مسئولان استان نسبت به رفع و جبران خسارت‌ها اقدام خواهند کرد و شهرداری گرگان نیز به عنوان متولی اصلی کارهای عمرانی تعیین شده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا