اخبار روز

کودتا علیه سرمربی تیم ملی تایید شد/ کدام بازیکنان در این ماجرا بودند؟ – تاجر ونیز

 • کودتا علیه سرمربی تیم ملی تایید شد/ کدام بازیکنان در این ماجرا بودند؟ – تاجر ونیز

  مربی کروات موفق ترین و سریعترین صعود تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی را رقم زد و بر اساس قرارداد می بایست هدایت گر تیم ملی در جام جهانی می بود اما مهدی تاج بعد از اینکه به خیابان سئول برگشت، اولین کاری که کرد برکناری مربی کروات بود.

  پیش از روی کار آمدن مهدی تاج، فدراسیون فوتبال با مصوبه کمیته فنی نیت به برکناری اسکوچیچ داشت اما در نهایت هیات رئیسه تصمیم گرفت، رای به ابطال مصوبه کمیته فنی و ابقای مربی کروات دهد.

  برکناری اسکوچیچ با کودتای ۴، ۵ بازیکن. در این باره تا اکنون کسی صحبت نکرده بود اما علیرضا منصوریان به صراحت در این باره حرف زد و کودتا علیه مربی کروات را تایید کرد. او امروز رد بخشی از مصاحبه‌اش گفت: « گلایه‌ای از دوستان مجری می‌کنم. چرا به خودتان اجازه می‌دهید در برنامه شب‌های فوتبالی یا فوتبال برتر بگویید امیرخان می‌تواند این رختکن را کنترل کند یا خیر؟ به کجا رسیده‌ایم. در دوره قبلی اشتباهی صورت گرفته و با یک کودتا اسکوچیچ را با نتایج خوبش کنار گذاشتیم. من در ابتدا منتقد او و سپس یکی از حامیان اصلی‌اش شدم. اشتباه بالادستی‌ها بود که قبول کردند این کودتا انجام شده و ۵_۴ بازیکن به نهاد ریاست جمهوری بروند و اسکوچیچ را بردارند تا کارلوس کی‌روش بیاید. به مربی ایرانی توهین نکنید. من شاگرد این مربی بودم. در بهترین زمان که به هرکسی نیاز داشت، اگر از اصول سرپیچی می‌کرد، او را کنار می‌گذاشت‌.»

  اما بعد از مصاحبه امروز علیرضا منصوریان خیلی از طرفداران فوتبال در فضای مجازی این پرسش را مطرح کردند؛ کدام بازیکنان برای برکناری دراگان اسکوچیچ به نهاد ریاست جمهوری رفتند؟ آیا این بازیکنان اکنون در تیم ملی هستند؟

  258 258

  کد خبر 1748487

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا