اخبار روز

ادعای نماینده مجلس عضو «پایداری»: فوت مهسا امینی «اسم رمز» عملیاتی بود که خاتمی در جلسه ای وعده داد / «فتنه دینی» را از حوزه علمیه کلید خواهند زد – تاجر ونیز

 • ادعای نماینده مجلس عضو «پایداری»: فوت مهسا امینی «اسم رمز» عملیاتی بود که خاتمی در جلسه ای وعده داد / «فتنه دینی» را از حوزه علمیه کلید خواهند زد – تاجر ونیز

  • حجت الاسلام حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس و نماینده عضو جبهه پایداری در کنفرانسی خبری در شهر قم مدعی شد، دولت‌های روی کار آمده پس از انقلاب اسلامی موج دین زدایی را شروع کرده ان، وی در این کنفرانس گفت: انقلاب اسلامی در دهه اول با پشت سر گذاشتن مشکلاتی مانند ترور و خود مختاری، از سال ۶۸ باتفکر کارگزاران و از سال ۷۶ با دوم خردادی‌ها که موج مسائل دین زادیی را شروع کردند مواجه بود.
  • عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در سال ۸۴ مدتی انقلاب در ریل خودش قرار گرفت ابراز کرد: در سال ۸۸ اغتشاش و آشوب انقلاب را به تار موی رساند و فتنه بزرگی را رقم زد شکل گرفت.

  • حجت الاسلام جلالی در کنفرانس خبری ارگان رسانه‌ای نزدیک به حوزه علمیه قم با بیان اینکه با آمدن آقای رئیسی، انقلاب روی ریل خود قرار گرفت و دشمنان وحشت زده شدند، خاطرنشان کرد: آقای روحانی در جلسه‌ای گفته بود که دولت آقای رئیسی یک ماه بیشتر دوام نمی‌آورد به دلیل اینکه خزانه خالی است و حقوق برای یک ماه کارمندان وجود ندارد.

  • عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره اینکه حتی اگر حقوق کارمندان تهیه می‌شد ذخیره کالاهای اساسی بجز گندم، صفر بود، اظهار داشت: در این شرایط دولت آقای رئیسی بخاطر کمبود کالاهای اساسی و قاچاق کالاهای اساسی در معرض سقوط بود.حجت الاسلام جلالی دام سوم برای سقوط دولت آقای رئیسی را تجمعات صنفی کارگران، مستمری بگیران و بازنشستگان دانست و ابراز کرد: مطمئن بودند که دولت از این دام عبور نمی‌کند، ولی با افزایش پلکانی حقوق از این مرحله عبور شد.

  • نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به گفته خاتمی که در جلسه‌ای مطرح کرده بود که اگر دولت از این مرحله عبور کند ما اسم رمز عملیات را اعلام می‌کنیم، خاطرنشان کرد: فوت مهساامینی بهانه‌ای بود تا جنگ ترکیبی آغاز شود و نگذارند مردم احساس امیدواری داشته باشند و امنیت جامعه را به هم بریزند.

  • حجت الاسلام جلالی با ارائه آماری، اغتشاشگران را در مقابل خیل عظیم ملت بسیار ناچیز دانست و تاکید کرد: دشمنان بعد از شکست جنگ ترکیبی تصمیم گرفتند که بدون جنگ و خونریزی کشور را فتح کنند و طبق شواهد فتنه دینی را از حوزه علمیه کلید خواهند زد که از تمام فتنه‌ها خطرناک‌تر است.

  • عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: اتحاد سازی بین جزیره‌های سکولار برای از بین رفتن نظام را از اهداف دشمن در فتنه دینی است. جریان مخالف نظام می‌گوید که با آمدن جریان سکولار در انتخابات حضور حداکثری شکل می‌گیرد و مجلس به دست ما می‌افتد و دولت تحت فشار قرار می‌گیرد.

  • حجت الاسلام جلالی در پایان این جلسه در جواب این پرسش که چرا طرح شفافیت نمایندگان مجلس معطل مانده است؟ خاطرنشان کرد: این طرح ابتدا در مجلس رای نیاورد، ولی با تلاش‌های فراوان دوباره به صحن مجلس آمد، ولی گفتند که شفافت سازی باید برای همه قوای سه گانه باشد که تصویب این طرح به این دوره مجلس نمی‌رسد و در مجلس بعدی بررسی می‌شود.

  بیشتر بخوانید:

  • وکیل خانواده امینی : پرونده «مهسا» توسط قوه قضاییه با عنوان «قتل» به دادسرای جنایی ارجاع شده

  • روایتی از جزئیات پرونده / وکیل مدافع خانواده امینی : فیلم دوربین پلیسی که روی لباس های او نصب شده بود در معرض قضاوت عمومی قرار گیرد

  • قالیباف : در حادثه مهسا امینی به پلیس گفتم باید «عذرخواهی» و «جبران خسارت» کنید

  • کیهان: آشوبهای پاییز پارسال به خاطر فوت یک دختر بازداشت شده نبود، بخاطر ترس از تمدن نوین اسلامی در برابر تمدن رنسانس بود

  ۲۱۲۲۰

  کد خبر 1769674

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا