اخبار روز

عجیب اما واقعی؛ یک بز بچه ای شبیه به نوزاد انسان زایید/ عکس – تاجر ونیز

 • عجیب اما واقعی؛ یک بز بچه ای شبیه به نوزاد انسان زایید/ عکس – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از همشهری، در یکی از روستاهای هند، یک بز بچه‌ای به دنیا آورد که ظاهر عجیب آن باعث وحشت روستاییان شد. این بچه ویژگی‌هایی شبیه به نوزاد انسان را دارد؛ شامل دو دست و پا. صورت، چشم‌ها، بینی و دهان او نیز مانند نوزاد انسان به نظر می‌رسد.

  این رویداد به قدری ترسناک و عجیب بود که روستاییان برای دیدن این موجود جلو خانه «شانکار داس» (46 ساله) صاحب بز صف کشیدند. صاحب این حیوان می‌گوید از دیدن این موجود شوکه شده و برای اولین‌بار است که چنین اتفاقی را می‌بیند.

  به گفته صاحب بز، این بز قبلا بچه‌ به دنیا آورده بود و این دومین زایمانش بوده است. وی می‌گوید این موجود عجیب در بدو تولد زنده بود و بعد از مرگ، جسد آن را دفن کردند.

  در رسم و اعتقادات هندی‌ها، معمولاً تولد بد شکل حیوان یا انسان به عنوان یک فال بد یا بدشانسی برای صاحبان آن محسوب می‌شود؛ به همین خاطر خانواده شانکار از این واقعه به‌شدت نگران و ناراحت شده بودند.

  بز

  فیاض، دامپزشک، درباره این اتفاق گفت: به خاطر اختلال رشد بچه ناشی از بیماری تب ریفت در رحم مادر این اتفاق روی داده است؛ البته ممکن است احتمالات دیگری نیز وجود داشته باشد که منجر به جهش ژنتیکی شود.

  پیش‌تر در ژانویه 2020 نیز مشابه چنین اتفاقی رخ داده بود و یک بچه بز جهش یافته به دنیا آمده بود و آن حیوان نیز چهره‌ای مشابه همین موجود داشت.

  بز

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا