اخبار روز

بارش برف و باران در تهران از این تاریخ + جزییات – تاجر ونیز

 • بارش برف و باران در تهران از این تاریخ + جزییات – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از ایسنا، براساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران امروز و فردا (۴ و ۵ فروردین ماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری، به‌تدریج افزایش ابر، همراه با وزش باد، گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

  اداره کل هواشناسی استان تهران از ورود دو سامانه بارشی به تهران طی هفته جاری و کاهش محسوس دمای تهران در روز دوشنبه (۶ فروردین‌ماه) خبر داد.

  اداره کل هواشناسی استان تهران اعلام کرد: براساس بررسی نقشه‌های پیش یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران امروز و فردا (۴ و ۵ فروردین ماه) آسمان صاف تا قسمتی ابری، به‌تدریج افزایش ابر، همراه با وزش باد، گاهی افزایش باد پیش‌بینی می‌شود.

  از یکشنبه شب (۵ فروردین ماه) تا اواخر وقت دوشنبه (۶ فروردین ماه) با نفوذ و فعالیت سامانه بارشی، آسمان نیمه ابری تا ابری، در بعضی ساعات همراه با رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید، در ارتفاعات بارش باران و برف و رخداد مه و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ مورد انتظار است.

  برای روز سه شنبه (۷ فروردین‌ماه) پدیده غالب به‌ویژه در نیمه جنوبی و ارتفاعات استان در بعضی ساعات وزش باد شدید است و از اوایل روز چهارشنبه (۸ فروردین‌ماه) با نفوذ سامانه بارشی دیگر افزایش ابر در بعضی ساعات رگبار باران با احتمال رعد و برق و وزش باد شدید تا خیلی شدید، در ارتفاعات بارش باران، برف، رخداد مه و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ پیش‌بینی می‌شود این در حالیست که امروز و فردا (۴ و ۵ فروردین‌ماه) افزایش نسبی دما و برای دوشنبه (۶ فروردین ماه) کاهش محسوس دمای روزانه و شبانه پیش‌بینی می‌شود.

  آسمان تهران نیز فردا (۵ فروردین‌ماه) صاف تا قسمتی ابری، به‌تدریج ابری و افزایش باد با بیشترین و کمترین دمای ۲۳ و ۱۴ و درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

  آسمان پایتخت پس فردا (۶ فروردین‌ماه) ابری، در بعضی ساعت‌ها بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و سردترین زمان به ۱۸ و ۹ درجه سانتیگراد می‌رسد.

  طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران فیروزکوه با حداقل دمای صفر درجه و حداکثر ۱۶ درجه سانتی‌گراد سردترین ایستگاه تهران در روز جاری است و در ۲۴ ساعت گذشته ایستگاه توچال با بیشینه منفی ۱ و کمینه منفی ۸ سردترین نقطه تهران بوده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا