اخبار

هواشناسی ایران ۱۴۰۱/۰۲/۲۴؛ بارش ۵ روزه باران در برخی مناطق/ هشدار طوفان شن در شرق و جنوب شرق کشور – تاجر ونیزی

 • هواشناسی ایران ۱۴۰۱/۰۲/۲۴؛ بارش ۵ روزه باران در برخی مناطق/ هشدار طوفان شن در شرق و جنوب شرق کشور – تاجر ونیزی

  – اخبار اقتصادی سایت تفریحی تاجر ونیزی –

  به گزارش سایت تفریحی تاجر ونیزی بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده‌نگری سازمان هواشناسی، امروز در مناطقی از خراسان شمالی،‌ خراسان رضوی، خراسان جنوبی، ارتفاعات کرمان، شرق یزد و شرق گلستان، بارش پراکنده باران،‌ گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. فردا یکشنبه در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی بارش‌های پراکنده روی می‌دهد.

  روز دوشنبه در برخی مناطق شمال غرب کشور و استان گیلان و سه‌شنبه علاوه بر شمال غرب در استان‌های ساحلی دریای خزر رگبار باران،‌ گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی شده است.

  چهارشنبه در برخی مناطق شمال شرق،‌ استان‌های ساحلی دریای خزر و به صورت پراکنده در شمال غرب بارش خواهیم داشت.

  بر اساس اعلام سازمان هواشناسی از امروز تا روز دوشنبه در شرق و جنوب شرق به ویژه در خراسان جنوبی،‌ شمال سیستان و بلوچستان و شرق کرمان وزش باد شدید همراه با گردوخاک با احتمال رخداد طوفان شن پیش‌بینی شده است. همچنین امروز و فردا در برخی مناطق مرکز، شمال شرق، جنوب، جنوب غرب و غرب کشور وزش باد شدید همراه با گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

  دمای هوا امروز در شمال غرب، سواحل دریای خزر و استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و یکشنبه در شمال شرق به‌طور محسوسی افزایش یافته و این افزایش دما تا چهارشنبه تداوم خواهد یافت. همچنین دمای هوا شنبه و یکشنبه در شرق و جنوب شرق بین 5 تا 8 درجه کاهش می‌یابد.

  به گزارش تاجر ونیزی ، آسمان تهران امروز صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد پیش‌بینی شده است.

  انتهای پیام/؛

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  دکمه بازگشت به بالا