اخبار روز

اطلاعیه مهم ایران خودرو برای خریداران دنا پلاس / قیمت دنا پلاس ۶۹۲ میلیون تومان – تاجر ونیز

 • اطلاعیه مهم ایران خودرو برای خریداران دنا پلاس / قیمت دنا پلاس ۶۹۲ میلیون تومان – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از اکو ایران، دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال و سورن پلاس با موتور XU۷P دو خودروی پیشنهادی ایران خودرو به جای دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک است.

  با توجه به اطلاعیه ای که ایران خودرویی ها برای دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک منتشر کرده و مخاطب آن متقاضیانی هستند که در دور اول فروش محصولات خودروسازان از مسیر سامانه یکپارچه فروش خودرو برای این خودرو نام نویسی کردند، به نظر می رسد آبی های جاده مخصوص قصد ندارند تا دیگر دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک را تولید کنند و بی سر و صدا این خودرو را به موزه فرستاده اند.

  جایگزین دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک مدل آپشنال این خودرو است. بررسی قیمت کارخانه ای مدل آپشنال دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک نشان می دهد قیمت این مدا به نسبت مدل معمولی آن حدود ۱۴۷ میلیون تومان گران تر است.

  پیش تر متقاضیان برای در اختیار گرفتن دنا با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک از کارخانه باید حول و حوش ۵۴۵ میلیون تومان پرداخت می کردند این در حالیست که مدل آپشنال همین خودرو در کارخانه نزدیک به ۶۹۲ میلیون تومان قیمت خورده است.

  ایران خودرو برنامه ریزی کرده دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال را در دو بازه زمانی شهریور و مهر سال آینده در اختیار متقاضیان مدل معمولی این خودرو قرار دهد.

  متقاضیانی که قصد دارند دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال را در شهریور ۱۴۰۳ تحویل بگیرند باید نزدیک به ۳۴۶ میلیون تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. این پیش پرداخت ۵۰ درصد قیمت فعلی این خودرو محسوب می شود.

  متقاضیان دیگر که برنامه ریزی کرده اند که مهر ماه دنا اتوماتیک آپشنال را خریداری کنند باید بیش از ۳۱۱ میلیون تومان به عنوان پیش پرداخت در اختیار آبی های جاده مخصوص قرار دهند. پیش پرداخت اعلام شده ۴۵ درصد قیمت نهایی فعلی این محصول ایران خودرو است.

  دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک آپشنال در شهریور و مهر سال آینده در ۶ رنگ به متقاضیان واگذار می شود.

  ایران خودرو ۶ رنگ سفید، مکشی آبنوس، خاکستری متالیک، آبی کبود، نقره ای تیتانیوم و نقره ای متالیک را در دسترس متقاضیان قرار دادند.

  برآورد می شود این اقدام ایران خودرو با نارضایتی ثبت نام کنندگان برای دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک معمولی شود برای همین ایران خودرویی ها برای اینکه تا حدی دل این متقاضیان را به دست بیاورند سورن پلاس با موتور XU۷P را نیز به صورت فروش فوری به عنوان خودروی جایگزین به متقاضیان پیشنهاد داده اند. قیمت سورن پلاس با موتور XU۷P نزدیک به ۴۵۹ میلیون تومان است.

  ایران خودرو قول داده این خودرو را ۹۰ روزه تحویل متقاضیان بدهد. سورن پلاس با موتور XU۷P با دو رنگ سفید و مشکی بنوس در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

  با توجه به اینکه ایران خودرویی ها سورن پلاس با موتور XU۷P را در طرح های متعدد فروش به عنوان خودروی جایگزین در دسترس متقاضیان قرار داده اند به نظر می رسد این خودروساز در به در به دنبال مشتری برای این محصول خود می گردد.

  باید منتظر باشیم و ببینیم ثبت نام کنندگان برای دنا پلاس با موتور توربو شارژ و گیربکس اتوماتیک معمولی تا چه حد از دو خودروی پیشنهاد شده ایران خودرو به جای خودروی مورد نظر خود استقبال می کنند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا