اخبار روز

وام فوری یکروزه ۱۵۰ میلیون تومانی برای کار در منزل بدون ضامن به محض ثبت نام – تاجر ونیز

 • وام فوری یکروزه ۱۵۰ میلیون تومانی برای کار در منزل بدون ضامن به محض ثبت نام – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد اردبیل، مصطفی قلیزاده اظهار کرد: سرانه پرداختی برای طرح‌های اشتغالزا به ازای هر مددجو ۱۰۰ میلیون تومان است که ما با همکاری بانک‌های عامل برای اشتغال ۸۰۰ مددجو بالغ بر ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم.

  وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون ۲ هزار و ۲۰۰ فقره پرونده متقاضیان اشتغال برای بهره‌مندی از تسهیلات مناسب به بانک‌های عامل معرفی شدند تا به تدریج پرداخت منابع مورد نیاز را برای طرح‌های کارآفرینی شاهد باشیم.

  معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان اردبیل بیان کرد: بانک‌ها برای این تعداد طرح معرفی شده ۲۵۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت می‌کنند تا با ایجاد طرح‌های کارآفرینی و اشتغالزا فرصت خوبی برای خوداتکایی مددجویان کمیته امداد فراهم آید.

  قلیزاده با بیان اینکه عمده طرح‌های اشتغالزا در شهرها و روستاها در اختیار مددجویان قرار می‌گیرد، تصریح کرد: بیشترین اشتغال ایجاد شده توسط مددجویان کمیته امداد در حوزه دامداری، قالیبافی، کشاورزی و خدمات بوده است.سلام نو

  وی افزود: با ایجاد اشتغال مناسب مددجویان ۸۰۰ نفر به نقطه خودکفایی و خوداتکایی رسیده و از چرخه حمایتی کمیته امداد خارج شده‌اند.

  بیشتر بخوانید:

  آغاز ثبت نام وام ۱۰۰ میلیونی برای خانوارها | نحوه ثبت‌نام و دریافت وام صد میلیونی

  وام فوری یکروزه ۳۰۰ میلیون تومانی با اقساط دو میلیون تومانی برای همه

  معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان اردبیل گفت: خانواده‌های خودکفا شده از محل ایجاد طرح‌های اشتغال و خودکفایی به غیر از دریافت مستمری، از سایر خدمات کمیته امداد بهره‌مند هستند.

  قلیزاده ادامه داد: اوایل مهرماه جشن خودکفایی مددجویان کمیته امداد به تعداد ۲ هزار نفر برگزار می شود تا با توانمندسازی این مددجویان بتوانیم طرح های اقتصادی مناسبی را در استان راه اندازی کرده و حتی فرصت اشتغال سایر نیازمندان را مهیا کنیم.

  معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد استان اردبیل خاطرنشان کرد: پنج دهک پائین جامعه در اولویت پرداخت این تسهیلات و ایجاد فرصت های کارآفرینی قرار دارند و امیدواریم امسال از ۶۵۰ میلیارد تومان تعهد اشتغال با همکاری بانک ها و از طریق تبصره تکلیفی منابع خوبی را جذب کنیم.

  وام ۲۰ میلیون تومانی برای ۴۰ هزار بازنشسته هفته آینده واریز می‌شود

  پرداخت وام مشاغل خانگی

  رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی گفت: در مشاغل خانگی مستقل میزان تسهیلات حمایتی ۱۵۰ میلیون تومان است.

  به نقل از سلام نو، آزیتا همتیان رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون. کار و رفاه اجتماعی گفت. حوزه مشاغل خانگی پشتیبان مجوزها مدل کارفرمایی است. به افراد کارآفرین ۴میلیارد تومان به‌ازای اشتغال‌زایی برای ۴۰ نفر پرداخت می‌شود. در مشاغل خانگی مستقل میزان تسهیلات حمایتی ۱۵۰ میلیون تومان است.

  وی با بیان اینکه ۸ بانک توسعه تعاون، رفاه کارگران، ملی، ملت، تجارت، صادرات، مهر ایران. به‌عنوان عامل پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی هستند. گفت: با معرفی افراد از سامانه وزارت تعاون، تسهیلات به آنها پرداخت می‌شود.

  همتیان اظهار کرد: داریم تلاش می کنیم. تا زمینه برای قرارگرفتن مشاغل اقتصاد دیجیتال در فهرست رسته‌های مشاغل خانگی برای صدور مجوزهای کسب‌وکار ایجاد شود. قشر جوان هم بتواند در این حوزه فعالیت کند.

  وی گفت: اکنون ستاد ساماندهی و حمایت برای راه‌اندازی مشاغل خانگی در قالب ۵۱۲ رشته مصوب در رسته‌های صنایع‌دستی. فرهنگی و هنری، تولیدات دامی، شیلات، صنایع غذایی، گیاهی و کشاورزی، صنعت و فرش دستباف از طریق درگاه ملی صدور مجوز کسب‌وکار مجوز صادر می‌کند.

  رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون. کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال گذشته در حوزه تسهیلات پرداخت شده. ۳ همت از بانک مرکزی دریافت و به استان‌ها بر اساس تعهد اشتغال تخصیص‌داده‌شده است. خوشبختانه ۹۰ درصد اعتبارات جذب شد.سلام نو

  وی افزود: امسال باتوجه‌ به رشد مشاغل خانگی اعتبارات ۴ همت دریافت شده. اکنون بانک ها در حال پرداخت هستند.

  همتیان گفت: وزارت کار با همکاری بانک‌ها و دستگاه باید به تعهد ایجاد ۱۵۰ هزار شغل در حوزه کسب‌وکارهای خانگی در سال ۱۴۰۲ برسد.

  رئیس دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت. در حال حاضر با راه‌اندازی درگاه ملی صدور مجوز کسب‌وکارها. مجوز کار برای ۹۵ درصد رشته‌ها به‌صورت آنی صادر می‌شود

  وی افزود: در سال گذشته حدود ۲۱۸ هزار مجوز مشاغل خانگی ثبت شده. نسبت به سال‌های قبل رشد ۲۰۰ درصدی داشته است.سلام نو

  وی با اشاره به اینکه سهم زنان در حوزه مشاغل خانگی ۸۰ درصد است. گفت: از مجموع مشاغل ایجاد شده ۱۶۰ هزار مشاغل خانگی در حوزه زنان ایجاد شده است

  همتایان گفت: با توجه‌ به اینکه بیکاری مهم‌ترین چالش اقتصادی، اجتماعی کشور است. ایجاد اشتغال از ضرورت‌های رشد اقتصادی است. منجر به افزایش و رشد تولید می‌شود.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا