اخبار روز

واریز وام فوری یکروزه ۵۰ میلیون تومانی با اقساط بالا و سود کم به صورت غیرحضوری – تاجر ونیز

 • واریز وام فوری یکروزه ۵۰ میلیون تومانی با اقساط بالا و سود کم به صورت غیرحضوری – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز، صاحبان سپرده قرض الحسنه در بانک سینا در صورت تمایل امکان درخواست برای وام ۵۰ میلیون تومانی طرح «لیلیوم» این مجموعه را دارند. این تسهیلات نیازی به صورت غیرحضوری و از طریق اپلیکیشن سیبانک قابل درخواست است. این طرح تسهیلاتی در گروه خدمات بانکداری خرد بانک سینا قرار دارد.

  به نقل از رده، افرادی که حساب مورد نظر برای درخواست وام لیلیوم را دارند باید حداقل بین دو و حداکثر شش ماه میانگین سپرده ایجاد کنند. سود این تسهیلات ۲۳ درصد اعلام شده و سقف مدت زمان پرداخت اقساط آن به ۳۶ ماه می‌رسد. دریافت این وام به ارائه ضامن رسمی احتیاج ندارد اما بانک مشتریان را اعتبارسنجی می‌کند. این وام ۵۰ میلیون تومانی به افرادی تعلق خواهد گرفت که رتبه اعتباری آ داشته باشند. حداکثر مبلغ این تسهیلات برای افراد دارای رتبه اعتباری بی ۲۰ میلیون و رتبه اعتباری سی ۱۰ میلیون تومان اعلام شده است.

  اگر شخصی امکان دریافت وام ۵۰ میلیون تومانی را داشته باشد، با توجه به نرخ سود و زمان بازپرداخت اعلامی، میزان هر قسط برای وی ۱ میلیون و ۹۳۵ هزار و ۴۸۶ تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به ۱۹ میلیون و ۶۷۷ هزار و ۴۹۹ تومان خواهد رسید. جمع رقم وام و سود آن نیز ۶۹ میلیون و ۷۷۷ هزار و ۴۹۹ تومان است.

  امکان انتقال امتیاز طرح لیلیوم بانک سینا وجود دارد؟

  لازم به ذکر است این تسهیلات در قالب عقد مرابحه به مشتریان پرداخت می‌شود. افرادی که به هر دلیلی در جریان دریافت تسهیلات مذکور مایل به ادامه فرآیند نباشد، امکان انتقال امتیاز آن را دارند. منتهی امتیاز این تسهیلات تنها به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر یا برادر قابل انتقال است./کاماپرس

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا