اخبار روز

دریافت وام فوری یکساعته بدون سود ۵۰ و ۳۰۰ میلیونی برای همه بدون نیاز به ضامن – تاجر ونیز

 • دریافت وام فوری یکساعته بدون سود ۵۰ و ۳۰۰ میلیونی برای همه بدون نیاز به ضامن – تاجر ونیز

  یه گزارش سلام نو به نقل از رده، سازمان و شرکت‌هایی که در بانک گردشگری حساب قرض الحسنه فعال دارند، می‌توانند با میانگین حساب مناسب برای طرح زی کارت درخواست بدهند.

  این تسهیلات بدون سود بوده و بازپرداخت آن حداکثر ظرف ۱۲ ماه اتفاق می‌افتاد. براساس این طرح کارمندان و کارکنانی که مایل به دریافت این تسهیلات هستند، پس از دریافت معرفی نامه از شرکت خود و ارائه آن به بانک و همچنین گواهی کسر از حقوق و فیش حقوقی، امکان ارایه درخواست دارند.

  البته این طرح به ارائه ضامن نیاز دارد که کارمندان می‌توانند به صورت ضربدری ضمانت کنند. لازم به ذکر است که تسهیلات مذکور تنها در قالب بن کارت و به نام هر شخص صادر می‌شود. ضمنا بانک برای دریافت این تسهیلات به حقوق دریافتی کارکنان توجه دارد تا جایی که باید دریافتی کارمندان حداکثر ۴۰ درصد اقساط را پوشش بدهد.

  سود و اقساط وام ۳۰۰ میلیونی بانک صادرات، چقدر است؟

  بانک صادرات به تازگی طرح تسهیلاتی به نام «سپاس سپهر» را ارائه داده تا اشخاص دارای کمبود نقدینگی و بودجه، از این وام بهره مند شوند. سقف این تسهیلات با توجه به شرایط مشتری منعطف است.

  به نقل از رده، افرادی که مشتری بانک صادرات هستند و به دریافت وام ۳۰۰ میلیون تومانی سپاس سپهر تمایل دارند باید حتما در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه افتتاح کنند. به منظور دریافت مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان تنها افتتاح سپرده قرض الحسنه کافی نیست، متقاضیان باید حداقل مبلغ ۱۰ میلیون تومان به مدت ۲ ماه یا حداکثر ۱۲ ماه در حساب خود نگه دارند. این طرح تسهیلاتی قرض الحسنه است و فقط کارمزد چهار درصدی دارد. افراد این امکان را دارند که اقساط وام مذکور را طی ۳۶ ماه بازگردانند.

  با توجه به شرایط مذکور، میزان وام، کارمزد و حداکثر زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط برای وام گیرنده ۸ میلیون و ۸۵۷ هزار و ۱۹۶ تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات این مبلغ ۱۸ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۳۸ تومان اعلام شده است. جمع رقم وام و سود آن نیز به ۳۱۸ میلیون و ۸۵۹ هزار و ۳۸ تومان می‌رسد.

  شروع فعالیت بانک صادرات به اوایل سال ۱۳۳۰ برمی‌گردد. این مجموعه خصوصی از ابتدای فعالیت خود به صورت تخصصی درخصوص تجارت خدمات پولی و بانکی مناسبی را به مشتریان ارائه می‌داد. اکنون این مجموعه بانکی انواع خدمات پولی و بانکی اعم از کارت‌های بانکی الکترونیک، خدمات اینترنتی، پایانه‌های الکترونیکی، خدمات ارزی و ریالی، تسهیلات و تعهدات ارزی و ریالی، انواع سپرده‌ه، درگاه‌های بانکداری الکترونیک و … را به مشتریان واجد شرایط خود ارائه می‌دهد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا