رپورتاژ

کتاب آموزش زبان انگلیسی در خانه

 • کتاب آموزش زبان انگلیسی در خانه
  کتاب آموزش زبان انگلیسی در خانه

  بسیاری از علاقمندان تمایل دارند آموزش زبان انگلیسی در خانه را امتحان کرده و به صورت خودآموز به یادگیری این زبان بپردازند. اما باید این نکته را در نظر داشته باشند که برای این کار باید حتما از کتاب ها و منابع مناسب استفاده نمایند‌. در این مقاله می توانید با بهترین کتاب ها جهت خود آموزی زبان انگلیسی آشنا شوید.

  بهترین کتاب ها برای خودآموزی زبان انگلیسی در خانه

  کتاب ها منابع بسیار مهم برای یادگیری زبان انگلیسی در خانه رایگان می باشند و شما باید در انتخاب و استفاده از آن ها نهایت دقت را به کار ببرید. شما برای برقراری ارتباط با افراد انگلیسی زبان و زندگی در کشورهای دیگر، باید این توانایی را داشته باشید که به خوبی انگلیسی را صحبت نمایید.

  بسیاری در این دو راهی فکری قرار دارند که باید انگلیسی را با شرکت در کلاس ها یاد بگیرند یا شیوه خود آموزی را دنبال نمایند. در هر صورت هر گونه اقدام برای یادگیری این زبان باید به صورت کاملا اصولی باشد. تمرین و تکرار را باید حتما در برنامه خود قرار دهید. برنامه آموزشی شما باید بسیار مدون و منظم باشد تا در فرایند خود آموزی زبان موفق شوید و به مهارت های لازم دست پیدا کنید.

  برای خودآموزی زبان انگلیسی باید هنگام تمرین، صدای خود را ضبط نموده و به دنبال اشکالات خود رفته و آن ها را رفع نمایید. سعی کنید با صدای بلند صحبت کنید و خودتان صدا را بشنوید. خواندن شعرهای انگلیسی را حتما در برنامه آموزشی خود قرار دهید. از دیگر راهکارها برای آموزش زبان انگلیسی در خانه مشاهده فیلم و سریال های زبان اصلی می باشد. با این کار دامنه لغات شما بسیار فراتر رفته و می توانید جملات پر کاربرد را نیز یاد بگیرید. در ادامه کتاب های مناسب برای خود آموزی زبان انگلیسی را معرفی خواهیم کرد.

  ✔ معرفی کتاب Four corners

  این کتاب برای افرادی مناسب است که قصد دارند آموزش زبان انگلیسی در خانه را از صفر و به صورت پایه ای آغاز نمایند. در این کتاب تمام مهارت های زبانی مثل خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن مورد توجه می باشد. شما می توانید از سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته این کتاب ها استفاده نمایید.

  معرفی کتاب Four corners
  معرفی کتاب Four corners

  ✔ کتاب های American English File

  این کتاب را انتشارات آکسفورد منتشر نموده و از مبتدی تا پیشرفته را شامل می شود. در این کتاب با لهجه آمریکن آشنا خواهید شد و هر چهار مهارت زبانی را تقویت خواهد کرد.

  ✔ کتاب ۱۱۰۰ واژه

  این کتاب برای خودآموزی زبان انگلیسی گزینه ای بسیار مناسب است و دارای کلمه های بسیار پرکاربرد و جدید می باشد. برای هر کدام از واژه ها می توانید از تمرین و مثال های متعددی استفاده نمایید.

  ✔ شناخت کتاب English Grammar in use

  با این کتاب می توانید گرامر را از سطح مبتدی، متوسط تا پیشرفته فرا بگیرید. این کتاب در سه جلد وجود دارد و حتی برای آماده سازی کنکور نیز بسیار مناسب می باشد. وجود تمرین بعد از هر درس باعث یادگیری هر چه بهتر زبان خواهد شد‌.

  شناخت کتاب English Grammar in use
  شناخت کتاب English Grammar in use

  ✔ کتاب Solutions

  از بهترین کتاب ها برای آموزش زبان انگلیسی در خانه، می توان همین کتاب را نام برد که تمرکز زیادی روی مهارت گفتاری و نوشتاری در زبان آموزان دارد. بدون تردید با مطالعه این کتاب می توان بسیار راحت انگلیسی صحبت نمود.

  بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای مبتدیان

  افرادی که در فرایند آموزش زبان انگلیسی در خانه در ابتدای مسیر قرار دارند و قرار است از ابتدا این مسیر را طی نمایند، باید در انتخاب کتاب نهایت دقت را به کار ببرند. بدون تردید انتخاب نادرست کتاب و منابع آموزشی می تواند مسیر شما را به بیراهه تبدیل نماید. با مطالعه این مطالب حتما از سر در گمی بیرون می آمده و می توانید با توجه به شرایط خود بهترین منبع آموزشی را انتخاب نمایید.

  کتاب English for Everyone Grammar Guide Practice Book

  در این کتاب می توانید با تمرین های متعدد گرامری، نکات گرامری را بسیار بهتر یاد بگیرید. مطمئن باشید که با این تمرین ها می توانید ساختار مختلف جمله ها و فعل ها را یاد گرفته و تسلط زیادی پیدا کنید. زبان آموزان و علاقمندانی که در سطح مبتدی قرار دارند می توانند با مطالعه این کتاب و حل تمرین ها به سطح بسیار خوبی از دانش زبانی دست پیدا کنند. تمرین ها در زمینه گفتاری، خواندن و نوشتاری طراحی شده اند و مهارت های زبانی شما را تقویت خواهند کرد.

  کتاب English for Everyone Grammar Guide Practice Book
  کتاب English for Everyone Grammar Guide Practice Book

  شناخت کتاب English for Everyone

  افرادی که در ابتدای مسیر آموزش زبان انگلیسی در خانه هستند می توانند حساب ویژه ای روی این کتاب باز نمایند. تمام موضوعات روزمره در این کتاب مورد بررسی قرار می گیرد. شما از طریق این کتاب می توانید به صورت هم‌ زمان گرامر و دامنه لغات خود را تقویت نمایید.

  کتاب Short Stories in English for Intermediate Learners

  در این کتاب که برای آموزش زبان انگلیسی در خانه بسیار مناسب می باشد، هشت داستان کوتاه گنجانده شده که برای نوجوانان و بزرگسالان نیز جذاب خواهد بود. برای زبان آموزان مبتدی این کتاب بسیار کارآمد بوده و دانش زبانی آن ها را بسیار افزایش خواهد داد. ژانرهای مختلفی از جمله هیجان انگیز، تخیلی، جنایی و همچنین تاریخی و مهیج در این کتاب وجود دارد. در پایان هر داستان تمرین هایی برای درک مطلب وجود دارد که میزان درک زبان آموزان از داستان را بالا خواهد برد.

  کتاب English Grammar Rules 101

  زبان آموزانی که تازه آموزش زبان انگلیسی در خانه را در برنامه آموزشی خود قرار داده اند می توانند از طریق این کتاب دستور زبان را به خوبی یاد بگیرند. افرادی که مدام به دنبال کتاب های خاص و جذاب جهت یادگیری زبان انگلیسی هستند، این کتاب را حتما باید امتحان نمایند. بدون تردید در کمتر از یک هفته قادر خواهید بود پیشرفت های خود را مشاهده نمایید.

  کتاب Practice Makes Perfect Basic English, Third Edition

  گفتنی است که این کتاب از جمله کتاب های پر فروش در جهان به شمار می رود و می توان از طریق آن مفاهیم مهم گرامری را فرا گرفت. درس هایی که برای آموزش گرامر در این کتاب گنجانده شده اند، بسیار کوتاه می باشند و تمرینات و مثال های آن یادگیری و آموزش زبان انگلیسی در خانه را برای زبان آموزان و علاقمندان بسیار لذت بخش و راحت می سازد.

  کتاب Practice Makes Perfect Basic English, Third Edition
  کتاب Practice Makes Perfect Basic English, Third Edition

  کتاب Learn English with Short Stories

  نکته جالب این کتاب در این است که تمام نکات گرامری و آموزشی در قالب داستان های جالب آموزش داده می شود و زبان آموزان از مطالعه و آموزش زبان انگلیسی در خانه خسته نخواهند شد. حدود صد داستان در این کتاب وجود دارد که یادگیری زبان انگلیسی را برای افراد مبتدی و همچنین سطح متوسط بسیار راحت تر و جذاب تر می سازد‌.

  کتاب English Made easy Volume One

  اگر تمایل دارید که آموزش زبان انگلیسی در خانه برای شما سرگرم کننده و جذاب باشد، توصیه می کنیم مطالعه این کتاب را در برنامه خود قرار دهید. زبان آموزان سطح مبتدی از این طریق می توانند دامنه لغات خود را افزایش دهند. ترکیبی از متن و تصویر در این کتاب، یادگیری زبان را بسیار جذاب می سازد. نکته جالب دیگر در مورد این کتاب، وجود داستان های سرگرم کننده بعد از هر درس می باشد.

  کتاب ESL Beginners Premium Edition with e- flashcards

  با استفاده از این کتاب، یادگیری زبان انگلیسی برای مبتدیان آسان تر خواهد شد. اصول گرامری در این کتاب به خوبی و به آسانی آموزش داده می شود. مثال های موجود در این کتاب نیز بسیار کاربردی می باشند. مهارت های زبانی توسط این کتاب تقویت خواهد شد.

  بهترین کتاب آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

  برای بزرگسالانی که به به دنبال آموزش زبان انگلیسی در خانه هستند نیز توصیه های مهم و کاربردی داریم. این افراد نیز باید منابع آموزشی بسیار هوب و درستی را انتخاب نمایند. یکی از این کتاب ها ” American English File” است که در واقع عنوان بهترین کتاب مکالمه زبان انگلیسی را به خود اختصاص داده است.

  سطوح مختلفی از این کتاب وجود دارد که از سطح ” Starter ” آغاز خواهد شد.‌ همچنین کتاب کار و فایل های صوتی نیز از این کتاب وجود دارد. مطالب این کتاب کاملا به روز بوده و آموزش زبان انگلیسی در خانه را برای بزرگسالان بسیار راحت تر می سازد. همچنین در این کتاب از جدید ترین متد آموزشی استفاده خواهد شد و هر چهار مهارت زبانی را در بر می گیرد.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا