اخبار روز

کاهش دما و سرمای شدید و یخبندان این استان از فردا – تاجر ونیز

 • کاهش دما و سرمای شدید و یخبندان این استان از فردا – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز، رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: فعالیت سامانه بارشی طی عصر امروز تا فردا در منطقه است تا اواخر وقت یکشنبه که بعد از آن کاهش دما را داریم.

  جواد نخعی با بیان اینکه امروز، ۲۸بهمن و فردا هشدار سطح نارنجی داده شده است، اظهار کرد: بارندگی در مناطق مرکزی و شمال شرقی و شمالی استان داریم.

  وی بیان کرد: بارش‌هایی به صورت خفیف و ملایم در شب گذشته داشتیم که بیشترین آن در آرین شهر حدود ۶ میلیمتر بارندگی بوده است و در برخی از ایستگاه‌های باران سنجی بارندگی گزارش شده است.

  نخعی گفت: فعالیت سامانه بارشی طی عصر امروز تا فردا در منطقه است تا اواخر وقت یکشنبه که بعد از آن کاهش دما را داریم و از دوشنبه نیز سرما و یخبندان شبانه را تا اواخر هفته خواهیم داشت و نقاط مرتفع شمالی استان نیز برای اواخر یکشنبه و صبح دوشنبه احتمال برف است.

  رئیس اداره پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی یادآورشد: پدیده‌هایی همچون وزش باد شدید، رگبار و رعد برق، احتمال تگرگ که از عصر امروز، ۲۸ بهمن سامانه بارشی در منطقه فعال بوده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا