اخبار روز

علیرضا دبیر : وقتی انسان رهبر خود را می‌بینید، حالش بسیارخوب می‌شود – تاجر ونیز

 • علیرضا دبیر : وقتی انسان رهبر خود را می‌بینید، حالش بسیارخوب می‌شود – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز به نقل از ایرنا، قهرمانان ورزشی بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی روز گذشته با حضور در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند. این دیدار اما برای رئیس فدراسیون کشتی رنگ و بوی دیگر داشت و صحبت‌های گرم و صمیمانه حضرت آقا با علیرضا دبیر توجه مسئولان ورزش کشور، قهرمانان و روسای فدراسیون‌های ورزشی را کاملا به خود معطوف کرد.

  رهبر معظم انقلاب درحالی دبیر را در آغوش کشیدند و همچون پدری مهربان رویش را بوسیدند و درخصوص سفید شدن محاسنش با او مزاح کردند که این گپ و گفت صمیمانه بازتاب بالایی در بین چهره‌های ورزشی داشت.

  علیرضا دبیر در تشریح احساساتش بعد از دیدار با معظم‌له در گفت‌وگوی اختصاصی با ایرنا اظهار داشت: وقتی انسان ولی فقیه خود و رهبر انقلاب و مرجع تقلیدش را می‌بینید، حالش بسیارخوب می‌شود. در دین ما دیدن علما سفارش شده است. خدا را شکر می‌کنم؛ دیدار بسیار خوبی بود. ایشان نسبت به بنده لطف و محبت بسیاری داشتند و خستگی‌ام در رفت.

  دبیر در پاسخ به سوالی درخصوص بازخورد دیدار جامعه ورزش با رهبر معظم انقلاب گفت: دقیقا بعد از دیدار با معظم‌له با داود منظور رئیس سازمان برنامه و بودجه صحبت کردم و به او گفتم حضرت آقا امروز برای کمک به ورزش تاکید داشتند. رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز تاکید موکد داشت که دستورات حضرت آقا عینا انجام خواهد شد.

  رئیس فدراسیون کشتی درحالی از تاکید حضرت آقا برای کمک به ورزش صحبت کرد که امیر حسین زارع دارنده برنز المپیک و ۲ طلای قهرمانی جهان نیز در دیدار امروز از رهبر معظم انقلاب خواهشی درخصوص بودجه ورزش داشت.

  دبیر با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در خصوص رسیدگی به وضعیت معیشت قهرمان گفت: حضرت آقا تاکید فراوانی درخصوص رسیدگی به وضعیت معیشت، اشتغال و مسکن قهرمانان داشتند. ایشان به قدری به جامعه ورزش محبت داشتند که حدود ۱۴ الی ۱۵ بار از ورزشکاران تشکر کردند و این اتفاق بسیار بزرگی است. رهبر معظم انقلاب همواره به ورزشکاران روحیه می‌دهند و نوع و جنس جلسات ایشان با ورزشکاران متفاوت است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا