اخبار روز

وام ۸۲ میلیونی ویژه دهه فجر برای این افراد + جزئیات – تاجر ونیز

 • وام ۸۲ میلیونی ویژه دهه فجر برای این افراد + جزئیات – تاجر ونیز

  به گزارش تاجر ونیز، هیات مدیره پست بانک ایران با پرداخت وام قرض الحسنه تحت عنوان برنامه احسان برای مشتریان باجه و شعب بانک های روستایی موافقت کرد.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، این طرح شامل مشتریان حقیقی و حقوقی بانک است که از ابتدا در آنجا بوده اند. بهمن در صورت افتتاح حساب در این ماه می توانند بر اساس میانگین حساب های پس انداز و وام کوتاه مدت خود طبق جدول تا سقف ۳ میلیارد ریال برای مشتریان حقیقی و ۷.۵ میلیارد ریال برای مشتریان حقوقی وام دریافت کنند.

  مشتریانی که در پروژه احسان افتتاح کرده اند نیز می توانند با استفاده از ماشین حساب موجود در سایت بانک، مبلغ وام دریافتی را بر اساس مدت و مبلغ واریز شده محاسبه کنند.

  بر اساس این گزارش، این تسهیلات با هدف ارائه خدمات مقرون به صرفه و سهولت در انتخاب مشتریان از بین محصولات مختلف بانکی اجرا می شود.

  چگونه و از کجا وام بدون بهره و کارمزد دریافت می کنید؟

  مدیرکل آذربایجان شرقی و بانک سینا اردبیل گفت: بانک سینا در قالب طرح آفتاب به مشتریان حقیقی و حقوقی تا سقف ۳ میلیارد ریال وام بدون بهره و بدون کارمزد ارائه می کند.

  محمدرضا بابایی در نشست با خبرنگاران توضیح داد: بانک سینا با شناخت مناسب از نیاز اقشار متوسط و خاص جامعه که به دنبال تسهیلات بدون ربا هستند، طرح تسهیلات «آفتاب» را معرفی کرد. و بدون هیچ کارمزدی پرداخت می شود و مخصوص سپرده های قرض الحسنه پس انداز می باشد.

  وی افزود: خط بانکداری اجتماعی بانک سینا پیش از این با نام تقسیم بانکداری اسلامی یا بانکداری قرض الحسنه شناخته می شد که هدف از آن ارائه تسهیلات قرض الحسنه به گروه های حمایتی با هدف قرار دادن بنیاد مستضعفین بود. کمک طلبان و غیره. او اکنون با جدیت بیشتری موضوع پرداخت وام های کمکی و قرض الحسنه را دنبال می کند.

  مبلغ و شرایط وام قرض الحسنه بدون کارمزد

  بیتی گفت: برای دریافت وام قرض الحسنه بدون کارمزد آفتاب، افتتاح حساب قرض الحسنه با حداقل موجودی ۵۰ هزار تومان ضروری است و افراد می توانند ماه ها با میانگین مدت یک تا دوازده ماه وام دریافت کنند. از این حساب بسته به اینکه مانده یا پیش پرداخت سپرده قرض الحسنه چند ماهه باشد، مبلغ وام می تواند از ۱۳.۱ درصد این موجودی تا ۱۴۷.۲ درصد آن باشد. به عنوان مثال اگر فردی برای مدت شش ماه صد میلیون تومان به این حساب واریز کند و بازپرداخت آن را ۱۲ ماهه فرض کند، می تواند مبلغی در حدود ۸۲ میلیون تومان از قرض الحسنه دریافت کند و موجودی حساب خود را به ۱۸۲ میلیون تومان.

  وی ادامه داد: مدت بازپرداخت این تسهیلات بین ۶ تا ۴۸ ماه متغیر است و بر اساس مدت زمان میانگین افتتاح و بازپرداخت حساب، ضریب تسهیلات یعنی نسبت وام دریافتی به متوسط سپرده تعیین می شود.

  بیلی خاطرنشان کرد: سقف اعتبار افراد در این طرح ۳۰۰ میلیون تومان است مشروط بر اینکه مانده اصل تسهیلات خرد اعطایی و کارت اعتباری فرد نزد بانک سینا از این مبلغ بیشتر نشود.

  پرداخت بدون کارمزد وام قرض الحسنه برای اولین بار در بانک سینا اجرا شد.

  مدیر امور بانکداری اجتماعی بانک سینا گفت: این بانک پرداخت بدون کارمزد وام قرض الحسنه را برای اولین بار در سیستم بانکی کشور معرفی کرد.

  شهرام نادری، مدیر امور بانکداری اجتماعی بانک سینا در نشست خبری تشریح و راه اندازی طرح قرض الحسنه آفتاب گفت: در سال ۱۴۰۱ با تصویب هیات مدیره بانک، اجرای طرح تحول بانک سینا، با اجرای طرح تحول بانک سینا، بانک سینا در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید. “بانکداری اجتماعی” به عنوان یکی از قسمت هایی از این طرح که مربوط به تأسیسات قرض الحسنه است، ایجاد شده است.

  نادری خاطرنشان کرد: بانک سینا در تیرماه امسال با اعطای انواع وام قرض الحسنه از جمله آفتاب و چشمه گام جدیدی در پرداخت تسهیلات برداشت تا بتواند مسئولیت اجتماعی خود را ایفا کند و با ارائه راهکاری برای کمک رسانی به گروه های مختلف جمعیتی از طریق این بانک اقدام کند. سبد محصولات خود را بیشتر توسعه دهد.

  وی در تشریح طرح قرض الحسنه آفتاب گفت: در طرح آفتاب متقاضیان با افتتاح سپرده قرض الحسنه تا سقف ۳۰۰ میلیون تومان بر اساس میانگین مدت یک تا دوازده ماهه و بازپرداخت ۶ تا سقف دریافت می کنند. ۴۸ ماه با کارمزد «صفر درصد».

  نادری با تاکید بر اینکه بانک سینا اولین بانکی است که پرداخت بدون کارمزد وام قرض الحسنه را در سیستم بانکی کشور معرفی کرد، گفت: وام قرض الحسنه بدون کارمزد. یکی یکی از اصول بانکداری اسلامی و نماد اصلی سنت قرض الحسنه است و در طرح آفتاب اجرا شد.

  مدیر امور بانکداری اجتماعی بانک سینا تصریح کرد: برای بهره مندی مردم از وام قرض الحسنه بانک آفتاب سینا، داشتن حساب قرض الحسنه با حداقل موجودی ۵۰ هزار تومان کافی است.

  نادری در ادامه اذعان داشت: مخاطبان این وام، مشتریان واقعی و موسسات حقوقی هستند و متقاضیان برای دریافت این وام در چارچوب قوانین بانک مرکزی نیازمند ضامن هستند.

  مدیر امور بانکداری اجتماعی بانک سینا، امکان واگذاری امتیاز این وام را از ویژگی های جذاب این طرح عنوان کرد و گفت: در طرح آفتاب، امکان اخذ وام برای اقشار مختلف به ویژه در نظر گرفته شده است. امکان واگذاری این وام به بستگان درجه یک متقاضی وجود دارد، بنابراین دارنده وام می تواند با تکمیل فرم انتقال امتیاز، امتیاز دریافت وام را به پدر، مادر، همسر، فرزندان و خواهر و برادر خود منتقل کند. همچنین کارفرمایان می توانند با ارائه مدارک مناسب و تکمیل فرم انتقال امتیاز وام، امتیازات وام خود را به کارکنان زیرمجموعه انتقال دهند.

  نادری در پایان راه اندازی طرح قرض الحسنه آفتاب افزود: ضریب تسهیلات اعتباری از ۱ تا ۱۲ ماه و مدت بازپرداخت بسته به مدت سپرده گذاری از ۶ تا ۴۸ ماه متغیر است.

  مدیر امور بانکداری اجتماعی بانک سینا با بیان اینکه کارمزد طرح چشمه ۲ درصد کارمزد سایر محصولات بانکداری اجتماعی این بانک است، گفت: تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند بر اساس میانگین حساب های خود از طرح چشمه استفاده کنند. “

  وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: بانک سینا از سال ۱۴۰۱ تاکنون ۲۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات فقرزدایی در حوزه های معیشتی و اشتغال زایی پرداخت کرده است که این سیاست در سال های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

  نادری به روند رو به رشد بانکداری دیجیتال در بانک سینا اشاره کرد و گفت: توسعه بانکداری دیجیتال یکی یکی از راهبردهای اصلی بانک در طرح تحول سه ساله این است که در سال اول اجرای این برنامه با گسترش فعالیت های مالی اکوسیستم، محصولات هوشمند، فناورانه و خلاقانه را تحت عنوان سرزمین هوشمند سینا عرضه کرد. و توانست پلتفرم سیپات را در نهمین نمایشگاه تراکنش ایران ارائه کند. عنوان بهترین محصول را معرفی کنید.

  گفتنی است پلتفرم سیپات یک سامانه پشتیبانی هوشمند ویژه برای ارائه خدمات بانکداری اجتماعی به گروه های مشتریان است که توسط سازمان های پشتیبانی راه اندازی شده است.

  بستر سیپات این بانک را قادر می سازد تا بدون مراجعه به شعب به نیازمندان مناطق محروم کشور کمک رسانی کند.

  منبع: ریمینو

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای

  نوشته های مشابه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دکمه بازگشت به بالا